WW1FT11R5
MFR.Part #
WW1FT11R5
JLCPCB Part #
C2592999
Description
-55℃~+350℃ 11.5Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS