WW1FT80R6
MFR.Part #
WW1FT80R6
JLCPCB Part #
C3481207
Description
-55℃~+350℃ 1W 80.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS