WW1FT130R
MFR.Part #
WW1FT130R
JLCPCB Part #
C2593262
Description
-55℃~+350℃ 130Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS