WW1FB100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1FB100R
JLCPCB Part #
C6609189
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 100Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS