WW12FT130R
MFR.Part #
WW12FT130R
JLCPCB Part #
C3528609
Description
-55℃~+350℃ 130Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS