WW1FT53R6
MFR.Part #
WW1FT53R6
JLCPCB Part #
C2593150
Description
-55℃~+350℃ 1W 53.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS