CF12JT9M10
MFR.Part #
CF12JT9M10
JLCPCB Part #
C2586573
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 9.1MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS