WW1FT10R5
MFR.Part #
WW1FT10R5
JLCPCB Part #
C3492606
Description
-55℃~+350℃ 10.5Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS