WW12FT768R
MFR.Part #
WW12FT768R
JLCPCB Part #
C2593735
Description
-55℃~+350℃ 400mW 768Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS