WW1FB186R
MFR.Part #
WW1FB186R
JLCPCB Part #
C6926358
Description
-55℃~+350℃ 186Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS