WW1JT6R20
MFR.Part #
WW1JT6R20
JLCPCB Part #
C3540827
Description
-55℃~+350℃ 1W 6.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS