RMEF1206FT8K45
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMEF1206FT8K45
JLCPCB Part #
C6194201
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS