WW1JT2R20
MFR.Part #
WW1JT2R20
JLCPCB Part #
C2593077
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS