WW12JT1R20
MFR.Part #
WW12JT1R20
JLCPCB Part #
C3379845
Description
-55℃~+350℃ 1.2Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS