WW12JT240R
MFR.Part #
WW12JT240R
JLCPCB Part #
C2593628
Description
-55℃~+350℃ 240Ω 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS