WW12JT200R
MFR.Part #
WW12JT200R
JLCPCB Part #
C2593615
Description
-55℃~+350℃ 200Ω 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS