WW12JT100R
MFR.Part #
WW12JT100R
JLCPCB Part #
C3482410
Description
-55℃~+350℃ 100Ω 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS