WW12JT1R00
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW12JT1R00
JLCPCB Part #
C2593655
Package
Plugin,D2.8xL7.9mm
Description
-55℃~+350℃ 1Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS