WW12FT12R1
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW12FT12R1
JLCPCB Part #
C2593479
Package
Plugin,D2.8xL7.9mm
Description
-55℃~+350℃ 12.1Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS