WW12JT160R
MFR.Part #
WW12JT160R
JLCPCB Part #
C3484154
Description
-55℃~+350℃ 160Ω 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS