WW12JT130R
MFR.Part #
WW12JT130R
JLCPCB Part #
C2593664
Description
-55℃~+350℃ 130Ω 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS