WW12FT9R09
MFR.Part #
WW12FT9R09
JLCPCB Part #
C2593681
Description
-55℃~+350℃ 400mW 9.09Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS