WW12FT9R76
MFR.Part #
WW12FT9R76
JLCPCB Part #
C3569267
Description
-55℃~+350℃ 400mW 9.76Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS