WW1FT9R76
MFR.Part #
WW1FT9R76
JLCPCB Part #
C2593145
Description
-55℃~+350℃ 1W 9.76Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS