WW12FT8R25
MFR.Part #
WW12FT8R25
JLCPCB Part #
C3489250
Description
-55℃~+350℃ 400mW 8.25Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS