WW12FT3R16
MFR.Part #
WW12FT3R16
JLCPCB Part #
C2593433
Description
-55℃~+350℃ 3.16Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS