WW12FT8R06
MFR.Part #
WW12FT8R06
JLCPCB Part #
C2593591
Description
-55℃~+350℃ 400mW 8.06Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS