WW12FT76R8
MFR.Part #
WW12FT76R8
JLCPCB Part #
C2593594
Description
-55℃~+350℃ 400mW 76.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS