WW12FT66R5
MFR.Part #
WW12FT66R5
JLCPCB Part #
C2593618
Description
-55℃~+350℃ 400mW 66.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS