WW12FT3R09
MFR.Part #
WW12FT3R09
JLCPCB Part #
C3484689
Description
-55℃~+350℃ 3.09Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS