WW12FT22R1
MFR.Part #
WW12FT22R1
JLCPCB Part #
C3393412
Description
-55℃~+350℃ 22.1Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS