WW12JT300R
MFR.Part #
WW12JT300R
JLCPCB Part #
C3406939
Description
-55℃~+350℃ 300Ω 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS