WW12FT30R9
MFR.Part #
WW12FT30R9
JLCPCB Part #
C2593450
Description
-55℃~+350℃ 30.9Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS