WW12FT10R5
MFR.Part #
WW12FT10R5
JLCPCB Part #
C2593501
Description
-55℃~+350℃ 10.5Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS