WW12JT1R80
MFR.Part #
WW12JT1R80
JLCPCB Part #
C2593640
Description
-55℃~+350℃ 1.8Ω 400mW Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS