CSRT2512FT3R60-UP
MFR.Part #
CSRT2512FT3R60-UP
JLCPCB Part #
C4353519
Description
-55℃~+170℃ 3.5W 3.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS