WVM5JBR200
MFR.Part #
WVM5JBR200
JLCPCB Part #
C2646706
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 200mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS