WVM5FBR100
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WVM5FBR100
JLCPCB Part #
C2646748
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 100mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ Plugin,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS