WVM5JB22R0
MFR.Part #
WVM5JB22R0
JLCPCB Part #
C6327561
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+275℃ 22Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS