WVM7FBR100
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WVM7FBR100
JLCPCB Part #
C2646774
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-55℃~+250℃ 100mΩ 7W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,P=5.1mm Through Hole Resistors ROHS