RSMF5JT11R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF5JT11R0
JLCPCB Part #
C5878535
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+235℃ 11Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS