BR3FB50L0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
BR3FB50L0
JLCPCB Part #
C2642589
Description
3W 50mΩ Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS