RSF3JB47K0
MFR.Part #
RSF3JB47K0
JLCPCB Part #
C3509628
Description
-55℃~+235℃ 3W 47kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS