RSF5JT51R0
MFR.Part #
RSF5JT51R0
JLCPCB Part #
C6283664
Description
-55℃~+235℃ 51Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS