RSF5JT150K
MFR.Part #
RSF5JT150K
JLCPCB Part #
C6459911
Description
-55℃~+235℃ 150kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS