RSF5JT15R0
MFR.Part #
RSF5JT15R0
JLCPCB Part #
C5878209
Description
-55℃~+235℃ 15Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS