RSMF5JT51R0
MFR.Part #
RSMF5JT51R0
JLCPCB Part #
C2593285
Description
-55℃~+235℃ 51Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS