RSF5JT160K
MFR.Part #
RSF5JT160K
JLCPCB Part #
C5878211
Description
-55℃~+235℃ 160kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS