RSF5JB1K60
MFR.Part #
RSF5JB1K60
JLCPCB Part #
C5738245
Description
-55℃~+235℃ 1.6kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS