RSF5JB56K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF5JB56K0
JLCPCB Part #
C6283646
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-55℃~+235℃ 56kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS